Zadzwoń do nas

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Żywcu to spółka miejska świadcząca usługi w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie miasta Żywca oraz ościennych gmin.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Pomocnik operatora urządzeń oczyszczalni w Dziale Oczyszczalni Ścieków

Zakres obowiązków

Do Twoich obowiązków należało będzie w szczególności:

  • Pomoc operatorom urządzeń oczyszczalni w obsłudze i konserwacji zespołu budowli i urządzeń służących do oczyszczania ścieków w celu zapewnienia ich prawidłowego funkcjonowania i właściwej eksploatacji
  • Pomoc w pracach remontowych
  • Zapobieganie awariom oraz sprawne usuwanie awarii i ich skutków
  • Prace porządkowe na obiektach oczyszczalni
  • Przestrzeganie i zachowywania warunków sanitarno-higienicznych w obiektach

Wymagania

Czego oczekujemy od Kandydata:

  • wykształcenia średniego technicznego (preferowane: mechanik, elektryk, mechatronik lub pokrewne)
  • umiejętności praktyczno-technicznych w obszarze obowiązków
  • podstawowej znajomości obsługi maszyn i urządzeń
  • znajomości obsługi komputera
  • braku przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • umiejętność pracy pod presją czasu i w sytuacjach awaryjnych
  • umiejętności pracy w zespole
  • dyspozycyjności – po uzyskaniu doświadczenia praca zmianowa w ruchu ciągłym

Dodatkowym atutem będzie:

  • posiadanie uprawnień do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji, sieci energetycznych, ciepłowniczych i gazowych G1/E, G2/E, G3/E

Oferujemy

Co oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat
  • zatrudnienie w Przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju, awansu i zdobywania nowych uprawnień
  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej
  • pakiet socjalny (ZFŚS)
  • dofinansowanie do karty sportowej MULTISPORT

Prosimy by Państwa dokumenty aplikacyjne zawierały następującą zgodę na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: MPWIK Sp. z o.o., ul. Bracka 66, 34-300 Żywiec, NIP: 553-010-10-94 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych, na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych, na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dziękujemy za nadesłanie zgłoszenia.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATÓW DO PRACY

  1. Administratorem danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. z siedzibą w Żywcu; dane do kontaktu: ul. Bracka 66, 34-300 Żywiec, tel. 33-860-63-00, adres e-mail: biuro@mpwik-zywiec.pl.

  1. Inspektor ochrony danych

Inspektorem ochrony danych osobowych jest Przemysław Lewicki,

kontakt: e-mail: p.lewicki@mpwik-zywiec.pl,  tel. 510 216 382,

  1. Cele i podstawy prawne przetwarzania

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do podjęcia działań przed zawarciem umowy z MPWIK Sp. z o.o. w Żywcu w związku z danymi wskazanymi w art. 221 Kodeksu pracy tj. imię (imiona), nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe i przebieg dotychczasowego zatrudnienia w zakresie niezbędnym do wykonywania pracy na stanowisku, na które aplikujesz,

  • Twoja zgoda – w odniesieniu do danych wykraczających poza ww. dane, jeśli takie dane przekażesz (np. hobby, wizerunek) w dokumentach aplikacyjnych. Podanie takich danych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich przetwarzanie przez ADO w celu rekrutacji. Zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie,
  • Twoja odrębna zgoda, jeśli taką wyrazisz - w celu przetwarzania danych w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie.
  1. Informacja o wymogu podania danych

Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie innych danych jest dobrowolne.

  1. Informacja o dostępie do Twoich danych osobowych

Dostęp do Twoich danych będą mieli jedynie upoważnieni pracownicy MPWIK Sp. z o.o. w Żywcu.

  1. Profilowanie

Twoje dane osobowe nie będą wykorzystywane przez MPWIK w Żywcu do podejmowania wobec Ciebie decyzji w sposób zautomatyzowany (czyli bez udziału człowieka), w tym do profilowania.

  1. Okres przechowywania danych

Twoje dane będą przechowywane przez okres 1 miesiąca od zakończenia rekrutacji, w której bierzesz udział.

W przypadku, kiedy wyraziłeś zgodę na przyszłe rekrutacje, Twoje dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych będziemy przetwarzać przez okres 12 miesięcy licząc od zakończenia rekrutacji lub otrzymania Twoich danych (w przypadku, kiedy nie prowadzimy aktualnie rekrutacji, a przesłałeś nam swoje CV). Termin przechowywania może ulec skróceniu, jeśli wycofałeś swoją zgodę.

  1. Twoje prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych

Przysługuje Ci prawo do:

  • dostępu do Twoich danych osobowych oraz otrzymania ich kopii,
  • sprostowania danych - jeśli są nieprawidłowe lub niekompletne,
  • usunięcia danych lub ograniczenia ich przetwarzania (w określonych przypadkach),
  • przenoszenia Twoich danych osobowych (dotyczy to danych przetwarzanych w sposób zautomatyzowany, na podstawie Twojej zgody),
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, przy czym wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

BIP
BIP